דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות

 

דלתות כניסה מעוצבות - הפתח לבית המעוצב

מאז ומתמיד הייתה לדלתות הכניסה לבית חשיבות רבה בהפרדת הפנים והחוץ ובסיפוק הגנה על יושבי הבית. כיום, מלבד החשיבות הנ"ל, הולכת ומתגבשת ההבנה לחשיבות מראה דלתות הכניסה,  יותר ויותר אנשים פונים להתקנת דלתות כניסה מעוצבות בביתם.

חשיבותן הרבה של דלתות כניסה נובעת מהעובדה שהדלת, היא הדבר הראשון בו נתקל כל מי שמגיע לבית, היא מעידה רבות על דיירי הבית, והיא זו שבעצם יוצרת את הרושם הראשוני על הבית ועל דייריו. לכן, ישנה חשיבות רבה בבחירת דלתות הכניסה המתאימות שיעניקו מראה מרשים ומעוצב לבית.
כיום ניתן למצוא סוגים רבים ושונים של דלתות כניסה מעוצבות, שמספקות הן הגנה על יושבי הבית והבדלת הבית מהסביבה החיצונית, והן משמשות כפריט עיצובי. כבר לא מדובר רק בדלתות כניסה בעלות צבעים שונים, אלה בדלתות כניסה מעוצבות להן מוספים מוטיבים דקורטיביים, אלמנטים של פרזול, שילוב מתכת וזכוכית ומגוון צבעים וטקסטורות, הגורמות לשדרוג מראה הבית, ומעניקות לו מראה מעוצב ויוקרתי.

כאשר רוכשים דלתות כניסה מעוצבות, אין להתפשר על דבר, ומלבד המראה יש להקפיד על דלתות בטיחותיות.
את הבטיחות בדלתות כניסה אפשר להשיג על ידי התקנת דלתות כניסה בעלות מנעול רב בריח שהן דלתות איכותיות, עמידות ובטוחות במיוחד, כיום ניתן למצוא גם דלתות כניסה רב בריח שהן דלתות מעוצבות וכך מספקת הן את המראה המעוצב והן את תחושת הביטחון.

מלבד זאת, כיום ניתן למצוא דלתות כניסה מעוצבות בעלות מנגנון מנעול טביעת אצבע. מנעול טביעת אצבע הוא מנעול הסורק טביעות אצבע ומשווה אותם למאגר טביעות אצבע הקיים אצלו ורק כאשר נמצאת טביעת האצבע במאגר מתאפשרת פתיחת הדלת. ניתן להתקין את המנעול גם על דלתות כניסה מעוצבות, וכך ליהנות גם מביטחון וגם ממראה מעוצב.

פעמים רבות, דלתות הכניסה המעוצבות נמצאות בחוץ וחשופות הרבה יותר לפגיעות שונות, לכן, כאשר בוחרים דלתות כניסה מעוצבות יש להקפיד על דלתות כניסה העשויות מחומרים איכותיים, בעלות גימור איכותי ומוקפד, שיאפשרו להם לעמוד בפגעי מזג האוויר, והשימוש הרב ולהיות עמידות וחזקות למשך שנים.


רשת מחסני הדלת - כל הדלתות במקום אחד  
דלתות כניסה ודלתות פנים מהמותגים המובילים


אל תפספס את ההזדמנות שלך למצוא דלתות כניסה או דלתות פנים במקום אחד ללא מסע חיפושים ארוך ומתיש ,
התקשר עכשיו וקבל יעוץ , הכוונה והצעת מחיר 1700-555-525
או השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם


ליצירת קשר לחץ כאן 
 

לקטלוג דלתות כניסה >>>>>

 

האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים