פלדלת - רשת מחסני הדלת

פלדלת

פלדלת
דלת ה"פלדלת" הראשונה הורכבה, כאמור, בשנת 1977 כשמנעול של חברת רב-בריח הוטמן בתוך דלת פלדה. דלתות ה"פלדלת" הראשונות נצבעו בצבע אפוקסי מבריק, דבר אשר הוביל לגל תלונות מקרב לקוחות החברה, היות שהצבע המבריק שיווה לדלתות מראה של מכוניות‏ בבדיקות שנעשו באותה תקופה מול לקוחות פוטנציאליים נמצא כי רבים נרתעו מדלת ה"פלדלת" המבריקה וסירבו להחליף את דלת העץ שהייתה קיימת בביתם מחשש שמראה הפלדה דווקא יגרום לאפקט הפוך אשר ימשוך את הפורצים. ואכן לאחר השקת הדלת החדשה נמכרו כ-30 דלתות בחודש בלבד.

לבעלי החברה נדרשו שנתיים נוספות של שינויים והתאמות מראה ועיצוב הדלת לטעם הישראלי. השינוי המרכזי שנעשה התבסס בעיצוב הדלת: צידה החיצוני צופה בוִינוֹרִיט (Vinorit) בגוון חום בהיר כדי לדמות מראה של עץ ובתוך הדלת נדחס צמר סלעים על מנת לגרום לעמעום קולות הנקישה על הפלדה (בדומה לקול שמתקבל בעת נקישה על דלת עץ)‏. לאחר הכנסת השינויים הללו החלו מכירות החברה לעלות, דבר אשר התבטא בעלייה במכירות דלתות ה"פלדלת" מ-30 דלתות בחודש לכ-10,000. השינוי במראה הדלת לווה במסע פרסום נרחב, שהסלוגן שלו: "מה את דואגת? יש פלדלת!" הפך למטבע לשון באותה התקופה.


מבנה הדלת

דלת הפלדלת בנויה מ-2 מעטי פלדה מגולוונת (על מנת למנוע את נזקי המתכת בתהליכי חמצון-חיזור) בעובי 1.25 מ"מ עם חיזוקי אורך מרותכים. בדלת מותקנת מערכת נעילה רב-בריחית המורכבת מ-7 בריחים שמתחברים ל-3 פאות משקוף הדלת:

  • 5 בריחים מתחברים למשקוף לצד המנעול.
  • בריח אחד מתחבר למשקוף העליון.
  • בריח אחד מתחבר למשקוף אליו מתחברים הצירים של הדלת.

בנוסף לכך מכילות הדלתות צילינדרים מיוחדים המקשים את פריצתן.

רשת מחסני הדלת משווקת דלתות כניסה רב בריח, באולם התצוגה תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה מעוצבות על בסיס דלת הפלדה החזקה - פלדלת .

לקטלוג דלתות כניסה לחץ כאן.

 

האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים