מעצבי פנים עוסקים לא רק בעיצוב פנים. כבעלי עסק, אתם חייבים לקחת בחשבון עוד מגוון רחב של דברים, שאינם קשורים בכלל לתחום מומחיותכם. אחד מהם, הוא נושא המחשוב – אתם בוודאי לא מסתפקים לשם העיצוב, רק בניירת וכלי כתיבה ושרטוט. מדוע חשוב שתכירו ספציפית את נושא הגיבויים בענן? אלה הסיבות העיקריות:

לאור חשיבות הגיבוי

לפני הכול, עוד לפני היבט הענן, אתם חייבים לעצמכם להבין היטב את חשיבות נושא הגיבוי. באמצעות שירות ע"י חברה מקצועית, ניתן לקבל לכך מענה מצוין. אך לא מדובר בגישה של "שגר ושכח". חיוני להבין שהגיבוי חשוב ביותר ולטפל בו ברצינות וביסודיות ההולמת. לכאורה, גיבוי הוא מסוג הדברים שלא יוצרים הכנסות או מביאים לקוחות ולכן, הוא מסוג הדברים שנוטים לדחות את הטיפול בהם ואף לעגל פינות. בשוטף, זה אולי מצליח. אבל במקרי חירום שיתרחשו (והם תמיד מתרחשים בסופו של דבר!) לחיפוף כזה עלולות להיות תוצאות מאוד לא נעימות. לכן, חיוני לכל עסק לגבש נהלי גיבוי ולדבוק בהם בהקפדה. גיבויים בענן יקלו על כך מאוד, אבל הכול מתחיל, מהצורך להבין את החשיבות, לקחת אחריות ולפעול בהתאם.

תודות ליתרונות הענן

גיבוי בוצע במשך שנים באופן מקומי, בתוך עסקים. מי שרצו תוספת בטיחות, דאגו להוציא את מדיות הגיבוי מחוץ לעסק, למקום מרוחק ובטוח. שירותי ענן לגיבוי מציעים כיום פתרון עם יתרונות מיוחדים ורבים, גם לגיבוי עצמו וגם להוצאתו מחוץ לעסק. כל זאת, באופן נוח במיוחד, פשוט וזול. מאחר שמדובר בשרות ענן, אתם חוסכים לעצמכם רכישת ציוד גיבוי פנימי – חומרה ותוכנה, שגם עולים לא מעט וגם דורשים תחזוקה מקצועית ומתמשכת. במקום זאת, בשירות הגיבוי בענן תשלמו במודל של שכירות חודשית ובמחיר נוח.

מעצבי פנים, שימו לב: כל הסיבות שלכם לבצע גיבויים בענן לעסק

כעסק קטן עד בינוני

מעצבי פנים הם לרוב לא ארגוני ענק, אלא גופ