הטלפון הוא כבר לא מה שהיה פעם וזה הוא שינוי לטובה, מבחינות רבות. בפני עסקים, עומדות כיום אפשרויות רבות מתמיד בנושא זה, אשר חלקם כלל לא מודעים להן. האם משרדי עיצוב פנים זקוקים לשרות של טלפון עסקי? ומה זה אומר מבחינתם בפועל?

הסיבות לחשיבות

עצרו וחשבו לרגע, על המידה שבה אתם תלויים בטלפון וביעילותו. מכשיר צנוע זה, נמצא למעשה במרכז העניינים, בכל הנוגע לניהול המשרד ולפעילות השוטפת מול עובדים וגם גורמי חוץ שונים. יש לבצע שיחות טלפון מול לקוחות, ספקים, מגוון של אנשי מקצוע אשר נדרשים מדי פעם (אינסטלטורים, קבלני גבס, אנשי מזגנים וכו'), עם אנשי משלוחים ועוד – הרשימה ארוכה. בעזרת שירות משתלם של טלפון לעסקים, ניתן לשכלל אינטראקציה חשובה זו, במגוון רחב של דרכים יעילות. למשל, המערכות שמציעה חברת Voicenter, אשר מתמחה בפתרונות תקשורת למגזר העסקי, שהם מבוססי ענן. טלפונים סלולאריים הם סוג מיוחד של טלפון, שפותח אפשרויות חדשות. עצם העובדה שהם נמצאים איתכם בכל מקום, משמעותית ביותר. כל זאת ועוד, מקבל ביטוי בפתרון הטלפוניה שעליו אנו מדברים כאן.

שלוחות סלולאריות – במה מדובר?

לשלב ולהרחיב

שלוחה סלולארית הוא שרות טלפוניה, אשר הופך כל טלפון סלולארי מתקדם ("סמארטפון") לחלק אינטגראלי ממערך הטלפוניה שלכם כעסק. הנקודה החשובה ביותר, היא שאינטגרציה זו מאפשר לטלפונים הניידים לבצע הרבה יותר, מאשר שיחות רגילות בלבד או שיחות בקו רגיל.

אינטגרציה למערכות המחשוב האחרות

למעשה, עבור עבודה מול מחשב שולחני, ניתן לחבר את השלוחה הסלולארית על פי הצורך, למערכות מחשוב מרכזיות חשובות אחרות שיש לכם. למשל, כדוגמאות אופייניות, מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM – Customer Relationship Management) או מערכת ניהול משאבים ארגונית (ERP – Enterprise Resource Management).

לא דורש הוספת תשתית אינטרנט

חיבור זה למערכת הטלפוניה העסקית שלכם, לא ידרוש תשתית אינטרנט וספק.

ניטור ובקרה – השרות יאפשר לכם לבצע ניטור של ה