שלט לדלת

עברתם לבית חדש? ובכן ממש לאחר שממקמים את הספה וקצת לפני שבוחרים שטיח כניסה, יש לדאוג לשלט כניסה, ואם רוצים שהשלט שיעביר קצת ממה שנמצא מאחורי הדלת, מוטב שתכינו אותו לבד, ואם רק מעט תבררו, תגלו שאין הכרח להיות אנשים יצירתיים, מוכשרים או בעלי מומחיות במגוון מלאכות יד, אלא כיום בעידן הDIY  ובעידן שבו העסקים הפנימו שהלקוחות אוהבים להשאיר את הטאצ' האישי על המוצר המוגמר, בקלות ניתן למצוא מגוון פתרונות נהדרים. סקרנים?

גולשים ומתמגנטים

ראשית נתחיל מהשורה התחתונה: אין צורך לצאת מהבית בשביל לרכוש שלט כניסה, אלא אם רק תציצו באתר אלי אקספרס בעברית, אתם עשויים למצוא מגוון פתרונות מיוחדים. כך למשל נתחיל מהאופציה שמשנה את התפיסה שצריך להדביק את השלט, ונעצור באופציה של מגנטים. שנרחיב? קיימים שלטים שמתמגנטים לדלת בקלות, שמאפשרים לבחור מתוך אינספור דוגמאות ואף שמציעים לשחק עם העיצוב הפנימי באמצעות מגנטים קטנים.

עבודת יד

רוצים להשוויץ עם הכישרון שלכם או בכישרון של הילדים? ובכן בהחלט ניתן למצוא באתר אלי אקספרס מגוון פתרונות מיוחדים. כך למשל ניתן לרכוש חישוק רקמה, לאפשר לילדים לצייר בו ציור של בני המשפחה ולעבור עם חוט רקמה על הציור שלהם, כך שהתוצאה תהיה ילדית, ייחודית ומקסימה. עוד רעיון הוא לפנות למגוון מעצבי שלטים ופשוט לבקש מהם עיצוב מיוחד- אם רק תבדקו, תמצאו נותני שירותי שמציעים זאת.

שלט בהזמנה אישית

מחפשים רעיון נוסף? ובכן בין היתר ניתן לפנות למגוון יוצרים ופשוט לבקש מהם שיכינו שלט כניסה בהתאם לדגשים שלכם. כך למשל אפשרי לפנות לקרמיקאי, לצייר שמצייר על עץ, לגרפיקאי שמתמחה בקומיקס, למומחה לעבודות זכוכית וכדומה. פשוט בוחרים את הכיוון שאליו יותר מתחברים, עורכים סיעור מוחות, מוצאים רעיון מדליק ומתקדמים.

השלט שמשתנה

למה להתחייב לעיצוב אחד אם ניתן לגוון? ממש כמו שהחיים המשפחתיים מתגלגלים ומצב הרוח דינמי, כך גם השלט יכול להשתנות, כאשר כיוון זה במיוחד אידאלי אם נולד ילד, מתווספת חיית מחמד וכדומה. אז במה מדובר? לוקחים שלט עץ, צובעים אותו עם ספריי גיר ופשוט מעצבים עם גירים צבעוניים את השלט שרוצים. מתחרטים או מחפשים גיוון? מוחקים עם מטלית רטובה ומעצבים מחדש. טיפ? דרך נפלאה להשאיר מסרים חמודים לאנשים שאוהבים (למשל בוקר טוב, תחייך הרבה וכדומה).

תמונה במקום מילים

לבסוף נציין שהתרגלנו שעל שלט הכניסה רושמים את שמות בני המשפחה, אך גם ניתן לקחת תמונה משפחתית, להוסיף לה בדים וקישוטים נוספים ובכך לעצב את התמונה – להפוך אותה ליצירה חמודה שבכול פעם שתיכנסו הביתה היא תעלה אצלכם חיוך. אז מה היה לנו פה? מגוון רעיונות נחמדים עבור עיצוב אישי של שלט הכניסה. עתה ביחרו את הכיוון הרצוי ותתרגשו מהתוצאה!