אחת הבעיות הנפוצות ביותר עבור נשים שסובלות מנשירת שיער היא הנקיון. שיער נוטה להצטבר על הרצפה, דבר שמקשה על שמירה על סביבה נקייה ומסודרת. נשים רבות מוצאות את עצמן שואבות את הבית מספר פעמים ביום, ועדיין מתקשות להיפטר מהשיער שנשר. ריצוף מתאים יכול לסייע רבות בהסתרת נשירת שיער. פרקט או אריחי שיש הם שתי אפשרויות מצוינות עבור נשים שסובלות מנשירת שיער. שתי האפשרויות הללו הן קלות יחסית לניקוי, והן אינן נוטות להצטבר עליהן אבק ולכלוך.

אריחי שיש וקרמיקה

נשירת שיער בקרב נשים היא תופעה מוכרת שלעיתים קשה להתמודד איתה. אריחי שיש וקרמיקה הם בחירה קלאסית לבתים המחפשים פתרונות ריצוף עמידים וקלים לניקוי שיכולים להקל על ההתמודדות עם ההשלכות של נשירת שיער בכל רחבי הבית.

ריצוף ויניל יוקרתי

ריצוף ויניל יוקרתי הוא אופציה ורסטילית ותחזוקה נמוכה שצברה פופולריות בשנים האחרונות.

ריצוף למינציה

ריצוף למינציה ידוע במחיר הנוח שלו, עמידותו ועמידותו בפני כתמים ולכלוך.

ריצוף אפוקסי

ריצוף אפוקסי הוא פתרון תעשייתי שצובר פופולריות בחללי מגורים בזכות עמידותו חסרת התקדים ועמידותו בפני לכלוך, כתמים ושיער.

ריצוף בטון

ריצוף בטון, שהיה שמור בעבר לחללים תעשייתיים, הוא כיום בחירה אופנתית עבור בתים מודרניים המחפשים אפשרות מלוטשת ותחזוקה נמוכה.

ריצוף במבוק

ריצוף במבוק הוא אופציה אקולוגית וטבעית הידועה בעמידותה ובקלות הניקוי שלה.

ריצוף גומי

ריצוף גומי הוא אופציה ייחודית המציעה עמידות, תחזוקה קלה ותחושה מרופדת מתחת לרגליים.

ריצוף פרקט

ריצוף פרקט הוא אופציה נוחה, קלה לתחזוקה ועמידה באופן טבעי בפני לכלוך וכתמים.

לסיכום

בחירת ריצוף נכון העמיד בפני לכלוך, כתמים ונשירת שיער יכולה לפשט משמעותית את שגרת הניקוי שלכם ולשמור על המראה הבתולי של ביתכם. לא משנה איזה סגנון ריצוף אתם מעדיפים, יש פתרון לכל סגנון ותקציב. גלו את האפשרויות העומדות בפניכם, שקלו את אורח החיים שלכם ותיהנו מהקלות של מרחב מגורים נקי ויפה יותר

 

 

** המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.