כמעצבת פנים שחלק בלתי נפרד מהעבודה שלה כוללת מפגש עם לקוחות כמו גם ספקים, חשוב מאוד להקפיד על תדמית נקייה ואסתטית שמגיעה לידי ביטוי לא רק בלבוש אלא גם בשיער. תסרוקת חדשה יכולה לא רק לסיעי לטובת יצירה של מראה הרמוני ומחמיא אלא גם לטשטש מראה של שיער פגום ויבש, במינימום מאמץ ועם מראה מנצח ועל זמני. בשביל לסייע לך לבחור את התסרוקת הטובה ביותר, להלן חמש הצעות שאותן ניתן ליישם כבר עכשיו אצל הספר או אפילו בבית. מוכנה? בואי נתחיל!

קארה

אחת מהתספורות הטרנדיות ביותר היא ללא ספק תספורת קארה. מדובר בתספורת שיכולה להתאים גם לנשים צעירות וגם לנשים מבוגרות מאחר והיא יוצרת תבנית יפה לפנים, כמו גם נוחה מאוד לתחזוקה מבחינת היום יום. אם את מתמודדת עם נשירת שיער מואצת, כאן תוכלי למצוא שיטות לזירוז צמיחת השיער ובהתאם לכך לשלב את התסרוקת של הקארה, מתוך מטרה לטשטש את אזור ההתקרחות אבל גם להוביל ליצירה של מראה שיער מחמיא בזכות תסרוקת מלאה בסטייל.

תסרוקת מדורגת

דירוג של השיער בקווים חופשיים אשר מתאימים למסגרת הפנים שלך מהווה הזדמנות מעולה להקפיץ את הלוק ואף ליצור תסרוקת גמישה מבחינת ההתעסקות בשיער – החל מלהשאיר את השיער פזור ועד תסרוקת אסופה עם שוונצים. כאן תוכלי למצוא הצעות לתסרוקות בהתאם למבנה הפנים, ובהתאם לכך לקבל השראה מהכוכבות הגדולות בהוליווד לטובת יצירה של תסרוקת מחמיאה שיכולה להתאים באופן מדויק לאישה עסוקה כמו מעצבת פנים.

פוני

תמיד חלמת על פוני? ובכן, אין מדובר בחלום ששמור רק לגיל הילדות אלא יכול להתאים גם בעבור נשים צעירות או מבוגרות שרוצות לרענן את התסרוקת ואף ליצור מראה עוצמתי, בוודאי כאשר מדובר בתסרוקת שיכולה להחמיא ואף להקפיץ כל תסרוקת, החל מתסרוקת אסופה באמצעות גומייה ועד תסרוקת המתבצעת באמצעות פן לטובת יצירה של מראה חלק ונקי. יחד עם זאת, צריך לזכור כי פוני דורש תחזוקה קבועה המתבצעת אצל הספר אחת למספר שבועות ועל כן צריך לקחת את האלמנט הזה בחשבון כ

 

 

דירוג ארוך

דירוג ארוך הוא תסרוקת מעולה בעבור נשים שרוצות לשמור על האורך של השיער אבל גם ליצור מרקם וקלילות, במינימום מאמץ. ברחבי הרשת ניתן למצוא השראות לתסרוקת הזו או להתייעץ עם הספר, מתוך מטרה להוביל ליצירה של לוק מחמיא שיוביל גם לבחירה מוצלחת בתסרוקת שהיא גם מחמיאה אבל גם יוצרת מסגרת יפה לאזור הפנים. בשילוב של גוונים ניתן להוביל לתסרוקת מחמיאה ובלתי נשכחת שגם קלה מאוד לתחזוקה, החל מפן גלי ועד הרמה של השיער באמצעות גומיות לטובת תסרוקת שיכולה להתאים באופן מושלם למזג האוויר החם ולפגישות שמתקיימות מחוץ למשרד.

צמות צמודות

לא רוצה להתעסק עם השיער כל היום? ובכן, ניתן לנקוט בתסרוקת לא שגרתית אבל גם נוחה מאוד בדמות של צמוד הצמודות לקו הקרקפת, מתוך מטרה ליצור מראה מסודר אבל גם מיוחד שנשמר למשך זמן רב ולא דורש תחזוקה, למעט שינה עם צעיף בשביל לשמור על הסדר של הצמות לאורך זמן.

לסיכום

בעידן שבו הנראות היא חלק בלתי נפרד מהפרסונה המקצועית, כל בעלת מקצוע ובוודאי מעצבת פנים צריכה להשקיע במראה של השיער – החל מהתגברות על נשירה באמצעות שילוב של טכניקות לצמיחת שיער ועד יצירה של תסרוקת מחמיאה, בהתאם למבנה הפנים ותוך שימת דגש על מראה קלאסי ועל זמני שאף פעם לא יוצא מהאופנה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.