כמעצבת פנים שחלק בלתי נפרד מהעבודה שלה כוללת מפגש עם לקוחות כמו גם ספקים, חשוב מאוד להקפיד על תדמית נקייה ואסתטית שמגיעה לידי ביטוי לא רק בלבוש אלא גם בשיער. תסרוקת חדשה יכולה לא רק לסיעי לטובת יצירה של מראה הרמוני ומחמיא אלא גם לטשטש מראה של שיער פגום ויבש, במינימום מאמץ ועם מראה מנצח ועל זמני. בשביל לסייע לך לבחור את התסרוקת הטובה ביותר, להלן חמש הצעות שאותן ניתן ליישם כבר עכשיו אצל הספר או אפילו בבית. מוכנה? בואי נתחיל!

קארה

אחת מהתספורות הטרנדיות ביותר היא ללא ספק תספורת קארה. מדובר בתספורת שיכולה להתאים גם לנשים צעירות וגם לנשים מבוגרות מאחר והיא יוצרת תבנית יפה לפנים, כמו גם נוחה מאוד לתחזוקה מבחינת היום יום. אם את מתמודדת עם נשירת שיער מואצת, כאן תוכלי למצוא שיטות לזירוז צמיחת השיער ובהתאם לכך לשלב את התסרוקת של הקארה, מתוך מטרה לטשטש את אזור ההתקרחות אבל גם להוביל ליצירה של מראה שיער מחמיא בזכות תסרוקת מלאה בסטייל.

תסרוקת מדורגת

דירוג של השיער בקווים חופשיים אשר מתאימים למסגרת הפנים שלך מהווה הזדמנות מעולה להקפיץ את הלוק ואף ליצור תסרוקת גמישה מבחינת ההתעסקות בשיער – החל מלהשאיר את השיער פזור ועד תסרוקת אסופה עם שוונצים. כאן תוכלי למצוא הצעות לתסרוקות בהתאם למבנה הפנים, ובהתאם לכך לקבל השראה מהכוכבות הגדולות בהוליווד לטובת יצירה של תסרוקת מחמיאה שיכולה להתאים באופן מדויק לאישה עסוקה כמו מעצבת פנים.

פוני

תמיד חלמת על פוני? ובכן, אין מדובר בחלום ששמור רק לגיל הילדות אלא יכול להתאים גם בעבור נשים צעירות או מבוגרות שרוצות לרענן את התסרוקת ואף ליצור מראה עוצמתי, בוודאי כאשר מדובר בתסרוקת שיכולה להחמיא ואף להקפיץ כל תסרוקת, החל מתסרוקת אסופה באמצעות גומייה ועד תסרוקת המתבצעת באמצעות פן לטובת יצירה של מראה חלק ונקי. יחד עם זאת, צריך לזכור כי פוני דורש תחזוקה קבועה המתבצעת אצל הספר אחת למספר שבועות ועל כן צריך לקחת את האלמנט הזה בחשבון כ