האם אי פעם נכנסתם לחנות רהיטים, התפעלתם מהפריטים היפים, ואז הצצתם במחיר והרגשתם את ליבכם שוקע? הרצון להפוך את חלל המגורים שלכם למקום מפלט נעים מגיע לעיתים קרובות עם מחיר כבד. אבל מה אם היינו אומרים לכם שזה לא חייב להיות ככה? תאמינו או לא, בית מרוהט בטוב טעם לא בהכרח מוביל לריקון חשבון הבנק שלכם. במדריך זה ריכזנו עבורכם טיפים וטריקים שיכולים לעזור לכם ליצור מרחב מחיה מהמם מבלי לגרום ללחץ כלכלי. הכול עניין של תכנון, קניות חכמות ולתת ליצירתיות שלכם לפרוח. מוכנים לעשות מהפכה בבית ובארנק בו זמנית? בואו נתחיל לעצב!

כוחו של התכנון

ריהוט הבית ביעילות מתחיל בתוכנית ברורה ומחושבת. זה חיוני כדי להעריך מה אתם צריכים, מה יש לכם ומה אתם רוצים להשיג. תכנון קפדני מסייע להתחמק מהמלכודת של רכישות ספונטניות ומיותרות.

רהיטים יד שנייה

זבל של אדם אחד הוא אוצר של אדם אחר. חנויות יד שנייה, מכירות ספונטניות של אנשים ופלטפורמות קניות ברשתות החברתיות כמו ה-market place בפייסבוק, שופעות ברהיטים משומשים במצב טוב שיכולים למלא את צרכי ריהוט הבית שלכם מבלי להכאיב לארנק. אם תבחנו את הפלטפורמות השונות היטב תוכלו למצוא פריטים ייחודיים שמביאים קסם נוסף לחלל שלכם.

השתמשו בקופונים

אימוץ ההרגל של שימוש בקופוני הנחה יכול להביא לחיסכון משמעותי. חנויות רבות מציעות קופוני הנחות ב