רכישה של נכס מהווה ללא ספק את ההחלטה הגדולה והחשובה ביותר בחיים. בשנים האחרונות אנו עדים ל מגמה שבמסגרתה יותר ויותר בעלי נכסים בוחנים את האפשרות של ביטוח דירה, וזאת כחלק מההבנה כי מדובר בפוליסה חשובה מאוד אשר נועדה להבטיח כי בכל מקרה של נזק לדירה או לרכוש ניתן יהיה לקבל פיצוי. מהו ביטוח דירה וכיצד תוכלו לנצל את הפוליסה הזו לטובתכם כבעלי הנכס? כל הפרטים בכתבה.

ביטוח דירה – כל מה שצריך לדעת

ביטוח היא פוליסה אשר נועדה להבטיח כי בכל מקרה של צרה, ניתן יהיה לקבל פיצוי כספי מטעם חברת הביטוח. ביטוח דירה הוא ביטוח חיוני וחשוב בעבור כל בעל נכס, וזאת בשל העובדה כי מדובר ברכיב בביטוח אשר נועד לכסות בעבור נזקים שעלולים להתרחש חלילה בעקבות אירוע קיצון כמו למשל שריפה, הצפה, רעידת אדמה או חלילה פריצה לנכס, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של ביטוח דירה אשר נועד להחזיר את הדירה למצבה הקודם. כאשר אנו מתייחסים לביטוח דירה, צריך לקחת בחשבון כי ישנם שני סוגים מרכזיים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. החדשות הטובות שרכישה של ביטוח דירה כמו גם ביטוח תכולה יכול להתבצע כיום באופן קל ופשוט, וזאת באמצעות ביטוח בטאץ' אשר מהווה פלטפורמה שבמסגרתה ניתן לקבל הצעות ביטוח מכל החברות בתחום, ובכך להוביל ליצירה של מענה אשר יבטיח לא רק השקעה כספית משתלמת בעבור הנכס היקר ביותר, אלא גם אפשרות לקבלת פיצוי במידה וחלילה התרחש נזק בדירה או לרכוש, בהתאם למימוש הפוליסה והתנאים.

ביטוח תכולה הוא בעצם כיסוי ביטוחי בעבור הרהיטים, הבגדים, התכשיטים וכן חפצים יקרי ערך שנמצאים בבית.  בעת רכישה של ביטוח תכולה, חשוב מאוד לשים לב למה מתייחס הכיסוי ולאילו פריטים, מתוך מטרה להימנע ממחלוקת.

 

 

מדוע ביטוח דירה הוא חשוב?

מדובר בביטוח חיוני אשר מאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים כי אם במקרה התרחש בדירה חלילה שריפה או כל אירוע אחר שהוביל לנזק, תוכלו לקבל מחברת הביטוח את סכום הביטוח המרבי הנקוב בפוליסה, או לחילופין חברת הביטוח תממן את עלות החזרת מבנה הדירה למצבו הקודם טרם האירוע. יחד עם זאת, במידה ולא רכשתם ביטוח תכולה, לא תקבלו דבר בגין הנזק שנגרם לרכוש שהיה ל