כמה פעמים נכנסתם לחדר האמבטיה שלכם רק כדי לגלות שאין לכם איפה להניח את המגבת, הסבון, או אפילו את הטלפון שלכם? אם אתם מרגישים שהחדר האמבטיה שלכם מלא מדי, כדאי שתדעו שישנן דרכים רבות ליצור יותר מקומות אחסון בחדר האמבטיה שלכם, גם אם יש לכם מקום מוגבל. רוצים שחדר האמבטיה שלכם יהיה מאורגן יותר ויכיל את כל מה שאתם צריכים? במאמר זה, נלמד אתכם על כמה טיפים פשוטים שיעזרו לכם ליצור חדר אמבטיה עם יותר מקומות אחסון!

העריכו את חלל האמבטיה שלכם

לפני שאתם מתחילים לחשוב על פתרונות אחסון לחדר האמבטיה שלכם, הקדישו רגע להסתכל על החלל שיש לכם. כמה מקום יש לכם? איך הוא מחולק? התשובות לשאלות האלה יעזרו לכם לבחור את הפתרונות שהכי מתאימים לכם. כדי להעריך את חלל האמבטיה שלכם, תצטרכו למדוד את הארונות, המגירות ושטח הקיר שלכם כדי לעזור לכם לזהות אזורים שבהם תוכלו להוסיף אחסון.

השתמשו בארונות אמבטיה ומגירות

ארונות אמבטיה ומגירות הם דרך מצוינת לאחסן את כל הדברים שאתם צריכים בחדר האמבטיה שלכם. אבל איך אתם יכולים להפיק את המרב מהחללים האלה? הינה כמה טיפים:

אחסון צמוד קיר

כשיש לכם מקום מוגבל בחדר האמבטיה שלכם, אחסון צמוד קיר יכול להיות פתרון מושלם. מדפים צפים או ארונות הם דרך מצוינת להוסיף אחסון נוסף מבלי לתפוס מקום על הרצפה או הדלפק. אתם יכולים להשתמש בהם כדי לאחסן שלל פריטים, כמו נייר טואלט, מגבות, קופסאות אחסון או אפילו פריטי נוי. הינה כמה רעיונות נוספים לאחסון צמוד קיר לחדר האמבטיה שלכם:

 

<