אחד מהטרנדים החמים של עולם עיצוב המטבחים כולל בין היתר גם התקנה של אי מרכזי. למעשה, אי מהווה דרך מצוינת לעצב את המטבח ולהשלים את קונספט העיצוב הנבחר, לצד יכולת להיעזר בו לטובת מקום אחסון נוסף, אזור פונקציונאלי המפריד בין אזורים שונים למטבח לצד אזור ישיבה. בשביל להשלים את המראה של האי, נדרש לבצע רכישה של כסאות בר מתאימים. כיצד לבחור את הכיסאות באופן הטוב ביותר? להלן כל הטיפים שיסייעו לכם בדרך.

התאמה לסגנון העיצוב הנבחר

אי במטבח הוא אלמנט פונקציונאלי, אבל גם מעוצב. על כן, צריך להקפיד כי בתהליך של עיצוב המטבח ועיצוב האי בפרט, צריך בתהליך הבחירה של כסאות בר לבחור בכיסאות אשר מתכתבים עם העיצבו הנבחר. מאחר וכיסאות בר הפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות, יש שפע של סגנונות לבחירה – החל מסגנון מסורתי ועד לסגנון כפרי בחרו סגנון שישלים את האסתטיקה הכללית של המטבח שלכם וישתלב היטב עם הרהיטים הקיימים, לטובת עיצוב מנצח ואקלקטי שאף פעם לא יוצא מהאופנה.

נוחות כאלמנט מנחה בתהליך הבחירה

קחו בחשבון את נוחות הכיסא, מכיוון שאתם תישבו עליו לפרקי זמן ממושכים, בין אם לטובת שיחה עם בני משפחה וחברים או בזמן שאתם מבשלים. רצוי לבחור בכיסאות עם מושבים וגב מרופדים העשויים מחומרי גלם איכותיים, כאשר בעת בחירה צריך לוודא שהם בגודל אבל גם במנח המספק נוחות מקסימלית, לאורך זמן. העדיפו לבחור בנוחות על פני עיצוב, מאחר ומדובר בכיסאות שצריכים לשרת אתכם למשך זמן רב.

 

 

חומר הגלם

כסאות בר ניתן לרכוש אצל חברות מובילות המציעות לכם מגוון רחב של כיסאות לבחירה, כאשר כסאות מהסוג הזה מיוצרים באמצעות שימוש בחומרי גלם כמו למשל עץ, מתכת וכן ריפוד המתכתב עם העיצוב של הכיסא. בחרו חומר שישלים את האסתטיקה הכללית של המטבח שלכם אבל גם יהיה קל ונוח לניקוי, בייחוד מאחר