בשעה טובה ומוצלחת אתם סוף סוף נכנסים לדירה החדשה שלכם. מדובר בסיבה ראויה ומאוד נחמדה בעבור אירוח של בני המשפחה והחברים, רגע לפני שאתם מתחילים את החיים החדשים שלכם בדירה. בשביל לסייע לכם להפיק אירוע בלתי נשכח, בחרנו להציג לכם בסקירה הזו את כל השלבים בדרך להפקה מוצלחת. מוכנים? בואו נתחיל!

תפריט קולינרי מגוון

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתהליך של הפקת חנוכת בית כולל כמובן את הנושא של התפריט. בין אם אתם מתכננים לארח מספר מצומצם של אורחים או הפקה גדולה, מומלץ קודם כל לחשוב היטב על התפריט אותו תרצו להגיש, כאשר תוכלו למצוא כאן מתכונים נהדרים שכיף להגיש לאורחים, ובכך ליצור מענה קולינרי מדויק שיתאים באופן מושלם לאירוע כמו זה. מדובר במתכונים שכל אחד יכול להכין וגם ללא ניסיון קודם למטבח, כל זאת מתוך מטרה לארח ברמה הגבוהה ביותר ועם שימת דגש על חגיגה קולינרית, מעשה ידכם.

מוזיקת רקע

זה לא סוד שלמוזיקה יש השפעה דרמטית על האווירה ועל התחושה, בוודאי באירוע חגיגי ומשמח כמו אירוע חנוכת הבית. במקום להרכיב בעצמכם את הפלייליסט, תחנת גלגלצ תסגור לכם את הפינה, וזאת בשל תחנה אהודה ואהובה מאוד שמצליחה להכניס את המאזינים לחגיגה של ממש המתבצעת במסגרת של מיטב השירים מהארץ כמו גם מהעולם. שימו לב כי לתחנה יש גם ספיישלים נהדרים שיכולים להתאים מאוד בעבור האירוע, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את הרמקולים ובכך להוביל ליצירה של אווירה תוססת ונעימה, בעת הכניסה של האורחים ועד ליציאה.

אטרקציה מרכזית

בשביל לשדרג את חנוכת הבית, מומלץ לחשוב על אטרקציה מרכזית כמו למשל משחקי קופסה, אמן אורח שמגיע אליכם הביתה כמו למשל רקדנית בטן או כל אטרקציה אחרת שיכולה להתאים למסגרת התקציב, אותו קבעתם מראש לרגל האירוע. לפני שאתם ממהרים לסגור אטרקציה, אל תהססו לבצע השוואת מחירים בין הספקים, מתוך מטרה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.