מאז פרוץ מגפת הקורונה נרשם זינוק של עשרות אחוזים בהזמנה של אביזרי כושר, וזאת מתוך הבנה כי ניתן בהחלט לנצל את המרחב הביתי לטובת שמירה על קשר. למעשה, המגפה הזכירה לרבים כי דווקא במרחב הביתי אפשר ליצור מרחב שבו ניתן לשמור על הכושר ואף להוביל לניצול מקסימלי של זמנים, בייחוד בעבור מי אשר עובד ולומד מהבית. אם גם אתם רוצים להצטרף לטרנד של חדר כושר ביתי, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם את כל הטיפים שיסייעו לכם להוביל ליצירה של מרחב שיעורר בכם מוטיבציה להתאמן, ובהתאם לכך להוביל גם לאורח חיים בריא ומאוזן.

רכישה של מכשירי כושר ביתיים

לאחר שהקצתם את המקום שבו תקימו את חדר הכושר (בין אם מדובר בחדר נוסף בבית או במרפסת) השלב הבא הוא לבצע רכישה של מכשירי כושר ביתיים. שילוב הליכונים הוא מומלץ מאוד מאחר ומדובר במכשיר שמאפשר לכם לשרוף קלוריות אך גם ליצור תהליך חיטוב, כאשר ניתן להפנות את ההליכון למחשב או  לטלוויזיה ובהתאם לכך לשלב בזמן הריצה או ההליכה גם פעילות פנאי או פעילות העשרה.

בנוסף, רצוי לשלב בחדר כושר שלכם גם אלמנטים שמתאימים לסוג האימון שלכם – אם למשל אתם רוצים להתמקד בפעילות גופנית שתשפר את הגמישות שלכם, רצוי לבצע רכישה של כדור פיזיו כמו גם מזרן שעליו ניתן יהיה להתאמן ובכך להוביל ליצירה של חדר כושר ביתי ומאובזר במלואו. השוואת מחירים היא חיונית לטובת השקעה כספית נכונה, ועל כן אל תהססו לבחון את המחירים בשוק ובהתאם לכך להתאים את התקציב שלכם.

 

 

שילוב של רמקול

בשביל ליצור מרחב נעים ומעורר מוטיבציה, רצוי לשלב בתוך חדר הכושר גם רמקול. כאן תמצאו מדריך אשר יסייע לכם לבצע בחירה של רמקול איכותי, וזאת מתוך הבנה כי בזמן פעילות גופנית הפעלה של מוזיקה או אפילו פודקסט יכול בהחלט להפוך את האימון הזה לאימון אפקטיבי, גם כאשר הוא מתבצע