מדורי עיצוב פנים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים יותר מאי פעם, הן בשל המשיכה הטבעית לאסתטיקה והן בשל האופציה לקבל השראה לצורך עיצוב הבית או המשרד הפרטי שלכם. להלן סקירה של חמשת מדורי עיצוב הפנים המובילים (והטובים ביותר) כאן בישראל.

עיצוב פנים: לקבל השראה באופן קל ופשוט

אין ספק כי תהליך של עיצוב הבית או המשרד מהווה אתגר לא פשוט. אם בעבר נדרשנו לקבל עזרה מקצועית מצד מעצב פנים, כיום כל אחד מאיתנו יכול להיעזר במדור עיצוב הפנים ובהתאם לכך לבנות לוח השראה ובהתאם לכך לעצב את הבית בהתאם לטעם האישי ולקונספט עיצוב בולט ומרשים. אם אתם בדיוק מתכננים לבצע שדרוג, זה הזמן להכיר את חמשת מדורי עיצוב הפנים המובילים והנצפים בישראל:

אתר כיפה

אחד המדורים שכדאי להכיר הוא מדור לייפסטייל של כיפה, המתמחה באופנה צנועה המבוססת על טרנדים מהארץ ומחו"ל. המדור כולל לא מעט טיפים בנושא הלבשה (כמו לדוגמה כיצד לבחור את החולצה המכופתרת הלבנה הטובה ביותר)  כמו גם מדורים כמו אופנה, טיפוח וכדאי לדעת – כולם ממשיקים לתחום של עיצוב פנים, בגובה העיניים ובהתאמה לצרכים של קהל דתי ושומר מסורת.

מגזין את

באתר של אתר את כמו גם בעיתון תוכלו להתרשם ממדור עיצוב פנים הכולל בין היתר ביקור בבתים היפים ביותר בישראל, שיחות עם מעצבי פנים מובילים כמו גם אפשרות לקבל השראה מעיצוב של דירות ובתים מכל העולם.

5 מדורי עיצוב הפנים המובילים בישראל-

אתר xnet

מדור זה מתמחה בסקירות בתחום עיצוב הפנים: ריהוט מומלץ לבית או למשרד, ראיונות עם מעצבי פנים כמו גם אדריכלים וכן המלצות וסקירות אודות מוצרים חדשים. באתר ניתן למצוא גם שלל מדורים נוספים המשיקים לתחום של עיצוב פנים.

אתר וואלה

המדור מתמחה בסקירה של בתים כאן בישראל מבחינת עיצוב פנים, כולל טיפים ועצות לעיצוב הבית באופן המשקף את ה