מוכרים מוצרי גמר לבית, כגון קרמיקה, ריצוף ומוצרי סניטציה? כיצד אתם מנהלים פעילות זו? האם המענה שיש לכם לאתגרי הניהול מספק מבחינתכם? אולי הוא מורכב מדי? תפנית הוא פתרון כולל ומיוחד במינו, בדיוק לחברות מסוגכם. במה מדובר? הנה הסבר קצר.

ERP מותאם עבורכם

תפנית היא מערכת ניהול משאבים ארגוני או ERP. עד כאן, וודאי לא חידשנו לכם ואתם אולי שואלים את עצמכם מה מיוחד בכך? התשובה היא שתפנית ייחודית בהיותה מותאמת מראש למגזרים ספציפיים. בין השאר, היא מציעה פתרון מקיף לאתגרי הניהול של חברות בתחום מוצרי הגמר לבית. באמצעות המערכת הזאת, ניתן לנהל גם פעילויות שייחודיות לענף זה וגם פעילויות גנריות של עסקים באשר הם. כך מתקבל פתרון שלם לכל צרכי הניהול שלכם. תפנית מפותחת על ידי חברת הטכנולוגיה הבולטת מטריקס. החברה מכניסה בה שיפורים ועדכונים שונים, מזה יותר משני עשורים!

במיוחד עבורכם

אלה כמה דוגמאות שימחישו על קצה המזלג את הפעילויות המיוחדות לענף שלכם, שתפנית מסייעת לנהל: ניהול אולם תצוגה, ניהול  מכירה לפרויקטים, תיאומי אספקות, אספקת בית לקוח וכן ניהול סדרות / איתורים. מדובר על מודולים מותאמים מראש לתחומים אלה, באופן שחוסך מכם את הצורך להשקיע זמן וכסף בהתאמה מסוג זה. כמובן, התאמות מוכנות מראש אלה, הן כבר ברמה גבוהה למדי, אשר נותנת ביטוי לניסיון הרב של מטריקס בתחום זה.

משלימים את התמונה

כמובן, מודולים אלה לא עובדים במנותק מהשאר. הם מסוגלים לעבוד באינטגרציה האחד עם השני וגם עם המודולים הגנריים הבאים שכלולים במערכת: