שנת 2021 הביאה עמה לא מעט בשורות, ולצידן גם מגוון רחב של טרנדים בשלל תחומים מגוונים. בין התחומים הללו, בהחלט ניתן למנות את תחום עיצוב הבית בכלל, ותחום הריהוט בפרט, ואולי זה בעקבות שנת הקורונה שליוותה אותנו לאחרונה והובילה רבים מאיתנו להסתגר בבית. כך או כך, טרנדים חדשים ומסקרנים נכנסו לזירה. אז מהם הטרנדים החמים ביותר לשנת 2021?

נוחות השימוש במגמת עלייה: ארונות הזזה הם בין הרהיטים הטרנדיים ביותר השנה!

אם בעבר, ארונות קלאסיים היו נחלת הכלל, הרי שכיום יש מגוון רחב של אפשרויות, ואם נודה באמת – החיפוש אחר ארונות מעוצבים מצד אחד, ופרקטיים מצד שני, אינו מסתיים לעולם. ופה, טוב לדעת שאחד הטרנדים הבולטים של השנה טמון דווקא בארונות הזזה. מדובר בארונות בעלי דלתות שנפתחות הצידה, ולא כלפי חוץ, מה שחוסך מקום באופן ניכר בחדר. שנדגים? תארו לכם, שאתם רוצים להציב שידה סמוך לארון, או לחלופין, למקם את הארון קרוב למיטה. ברגע שהדלתות נפתחות כלפי חוץ, הן תופסות מקום בתוך החלל ומגבילות אתכם מבחינת העיצוב. ארונות הזזה לעומת זאת, יאפשרו לכם למקם את הרהיט היכן שתרצו (במסגרת תנאי השטח כמובן). ומה עוד? כיום ניתן למצוא ברשתות המובילות גם ארונות עם מנגנון טריקה שקטה, שזה בהחלט אידיאלי הן לחדרי שינה להורים, והן לחדרי ילדים. המנגנון יאפשר לכם לפתוח את הארון מבלי ליצור רעשים מיותרים, מה שמהווה יתרון משמעותי.

זוג שולחנות בסלון: טרנד שנשאר איתנו משנת 2020

שולחן אחד בחלל הסלון? אז זהו שלא. אחד הטרנדים החביבים ביותר בשנה האחרונה, הוא זוג השולחנות לסלון, כשיש מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים. מדובר בזוג שולחנות שגודלם וגובהם אינו שווה. למעשה, אחד השולחנות נמוך יותר מהשני, כך שניתן לעצב את החלל כששליש מהשולחן הנמוך מצוי מתחת לגבוה. אגב, זה גם חוסך מקום, כי ניתן "לאחסן" את השולחן הנמוך מתחת לשולחן הגבוה באופן מלא, ובמידת הצורך.

כמה פשוט, ככה יעיל: הטרנדים הכי חמים לשנת 2021 בתחום הריהוט

רהיטים משולבי מתכת: מתאים כמעט לכל סגנון עיצוב

שילוב בין חומרי גלם היה מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד בעולם עיצוב הפנים, אבל בשנת 2021, הפך השילוב לטרנד של ממש. צבעה השחור של המתכת הוא צבע אלגנטי, ולמרות זאת, הוא מתאים כמעט לכל סגנון עיצוב פופולארי, החל מסגנון העיצוב המודרני, ועד לסגנון העיצוב הכפרי.

חושבים על הסביבה: רהיטים שמקדשים קיימות ושימוש חוזר

בשנתיים האחרונות, המודעות כלפי הסביבה נמצאת במגמת עליה, וזה בא לידי ביטוי בשלל תחומים, וכן – גם בתחום עיצוב הפנים. השימוש בחומרים ממוחזרים או חומרים בעלי השפעה מינימלית על הסביבה (חומרים ידידותיים לסביבה, עד כמה שניתן) הפך לשכיח בתחום הריהוט, בין היתר בגלל העלייה במודעות לאיכות הסביבה ולשמירה על כדור הארץ. רהיטים משולבי קש למשל, ואפילו שימוש בעץ ממוחזר.

לתת לטבע לדבר: טרנד הרהיטים בגווני עץ חוזר ובגדול!

שנת 2020 הייתה לא פשוטה, זה נכון. ובעקבותיה, רבים ביקשו להכניס את הטבע לתוך הבית, מה שבא לידי ביטוי בתחום עיצוב הפנים לשנת 2021. בשנים האחרונות, הטרנדים הבולטים בתחום זה היו דווקא גוונים מודרניים של שחור ולבן, ואילו כיום, רהיטים בגווני עץ מהווים חלק בלתי נפרד מקטלוגים וקולקציות של רשתות ריהוט מובילות. זה משתלב נהדר אגב, עם טרנד הבוהו שיק הפופולארי.

 

כפי שניתן לראות, יש כמה וכמה טרנדים בולטים בתחום הריהוט, ובהחלט ניתן לשלב ביניהם ולהעניק לחלל מראה מודרני ועכשווי. את הרהיטים תוכלו למצוא בחנויות הריהוט המובילות, כשכיום ניתן לבצע את הרכישה גם באמצעות האינטרנט.

תתחדשו!