בשנים האחרונות, שואבי האבק הרובוטיים הזניקו את עולם ניקוי הבית לעידן חדש. חידוש משמעותי, אשר מקדם זאת אף יותר, הוא שילוב של שואב אבק ושוטף במכשיר אחד. מבין הדגמים שמציעים זאת, יש אחד שבולט במיוחד: VIOMI V3. מדוע?

יותר זמן פנוי, יותר ניקיון

מכשירי הניקוי הרובוטיים חוסכים לכם זמן ומאמץ. הם מאפשרים לשמור על הבית נקי תמיד. מוצרי VIOMI מציגים בחירה טבעית בתחום זה. מדובר בחברה בולטת ואיכותית, עם יבואן מקומי (רונלייט), שנתיים אחריות ומגוון דגמים לבחירתכם. VIOMI V3 באופן ספציפי, הוא מכשיר חזק ומומלץ לניקוי יסודי בבית, אשר כאמור גם שואב וגם שוטף. זהו שילוב אידיאלי, אשר מכסה בעצם את פעולות ניקוי הרצפה החשובות ביותר. מה עוד כדאי לדעת עליו?

מיפוי

המכשיר מסוגל למפות ולזכור, את המבנה של עד חמש קומות לניקוי. כך שאם יש לכם בית דו מפלסי או בית גדול במיוחד, גם במצב כזה אתם מכוסים. לשם המיפוי ולזיהוי מיקומו, VIOMI V3 משתמש בטכנולוגיית LDS (laser distance sensor).

ניווט

המכשיר יודע לנוע עצמאית בשטח, מבלי "להיכנס לצרות", כגון התנגשות ברהיטים או נפילה במדרגות. זאת, תודות לשימוש ב-12 חיישנים. הוא מנקה קודם את האזורים היותר צרים והוא עושה זאת במהירות גבוהה. בסך הכול, VIOMI V3 מנתב את עצמו בצורה היעילה ביותר. בין השאר, אופן ניתוב זה מקצר את נתיבי תנועתו ואף מונע ביצוע עיקופים מיותרים. מבחינת שטיחים, אין כל מגבלה – השואב בעל 2 ס"מ מרווח גחון, דבר אשר מאפשר לו לעלות על שטיחים בקלות.

אופן הניקוי

המכשיר מנקה באופן אופטימאלי, באמצעות שני דפוסי ניקוי מרכזיים. האחד, הוא דפוס ניגוב S היסודי. השני, הוא דפוס ניגוב Y, אשר מכסה שטח יותר גדול. כמו כן, ישנם שלושה מצבי שאיבה לבחירתכם. הראשון – שאיבה ואז ניגוב רטוב עבור רצפה מלוכלכת במיוחד. השני – שילוב של שאיבה וניגוב, עבור ניקוי לכלוך בינוני. השלישי – שאיבה מהירה עבור ניקוי לכלוך קל. אגב, עוצמת השאיבה של דגם זה (pa2600), גבוהה ב-20% ביחס לדגם V2Pro. למעשה, היא כל כך גבוהה, שהמכשיר מנקה בקלות אפילו את האבק שבחריצים שבין המרצפות!

ניגוב הרצפה מבוצע באמצעות משטח גדול במיוחד, של 325 סמ"ר. הוא אף מבוצע ללא טפטופים, תודות לשימוש במתז מים בעל בקרה אלקטרונית. הסחבה הלחה אשר משמשת עבור הניקוי, נשארת תמיד עם רמת לחות מתאימה לכך. מדובר אגב בסחבה חד פעמית עם קוטל עובש, אשר מסירה 99% מחיידקי אי קולי וסטפילוקוק זהוב. לכן, גם אין צורך להוסיף למים נוזלי חיטוי.

הדגם המנצח: שואב אבק ושוטף רובוטי VIOMI V3 יבריק לכם את הבית!

עוד כדאי לדעת

המכשיר נשלט באמצעות אפליקציה והוא גם יספק לכם תזכורות, כאשר יגיע הזמן להחליף אביזרים מתכלים.

אם המכשיר זקוק לטעינה, הוא ידע לאחריה להמשיך לנקות, החל מהנקודה האחרונה שבה הוא עצר.

תודות לשימוש במסנן HEPA, האוויר שנפלט מהשואב תוך כדי פעולתו נשאר תמיד נקי ורענן.

פינוי הפסולת מהמכשיר, נדרש בתדירות נמוכה יחסית. זאת, תודות לשימוש באביזרים בקיבולת גדולה. כמו כן, ניתן לרכוש בנפרד מיכל מים מוגדל.

VIOMI V3 כולל סוללה גדולה של 4,900 mAh, אשר מספיקה לעד 200 דקות עבודה רצופות. בכל טעינה בודדת, ניתן לנקות בצורה כזו שטח של עד ל-280 מ"ר.

מחיר המכשיר עומד על 1,499 ש"ח.

לסיכום

לניקוי מושלם של הבית, נסו את VIOMI V3 ולא תתאכזבו. המכשיר מומלץ כפתרון מצוין למשימה שהוא עושה וזהו מכשיר איכותי, אשר ילווה אתכם במשך שנים רבות.